צילומי תדמית

זקוקים לצילומי תדמית לעסק שלכם או לתמונת פרופיל ברשתות החברתיות? מחפשים תמונה ייחודית ומקורית שתשדר לקהל הלקוחות שלכם תדמית של סטייל, קלאסה ואווירה, משהו שונה שלא רואים אצל כל אחד?

כולנו יודעים שהיום המדיה היא מאוד ויזואלית והיא הבסיס למיתוג שלכם ושל העסק או השרות אותו אתם רוצים לשווק. צילומי תדמית נעשים היום במגוון ערוצים: באינטרנט, בעיתונות במדיה החברתית או כבוק לכל מטרה. לבעל עסק או נותן שרות יש צורך להציג את עצמו ללקוחותיו הפוטנציאליים בצורה מיטבית וייחודית.

רוב צילומי התדמית הם צילומי פורטרט או ב"שטח", כלומר במקום העסק או העבודה. רוב צילומי התדמית הם רשמיים וייצוגיים. רובם נראים, פחות או יותר, אותו דבר. מחפשים לעשות צילומי תדמית בדרך שונה ומקורית?

שילוב של רכב אספנות קלאסי, ספורטיבי ופתוח ייתן לכם את המענה האולטימטיבי לכך. רכב אספנות קלאסי ומדליק ישדר לצופה בתמונה מסר מעולם אחר ויגרום לו לסקרנות ועניין בכם וזו בעצם המטרה ! תמונה ייחודית המשלבת רכב אספנות קלאסי שלא רואים כל יום אלא רק בסרטים תגרום ללקוח או לצופה להתעניין בכם יותר מאשר באחרים.

רכב אספנות יכול לשמש כאמצעי מצוין לצילומי תדמית, מכיוון שהן מציעות מגע של קסם ותחכום מהעולם הישן שיכול להעלות את המשיכה החזותית של כל תמונה. מכוניות וינטג' יכולות גם לשמש כחתיכת אמירה בצילומים ולהוסיף אישיות ואופי למראה הכללי של הדיוקן.

כאשר בוחנים מכונית וינטג' לצילום תדמית, חיוני לבחור רכב המשלים את נושא הצילום. לדוגמה, רכב אספנות משנות ה- 70 או ה-60 יכול מאוד להוסיף לצילום אווירת רטרו' או נוסטלגיה.

כאשר מצטלמים עם רכב אספנות קלאסי חשוב לשקול היטב את המיקום והרקע. רקע ניטרלי יכול לעזור למכונית ולנושא להתבלט בתמונה, ובמקביל גם להוסיף לצילום התדמית תחושה נצחית. צילום במיקום המשלים את תחושת הוינטג' של המכונית, כמו בניין ישן או כביש כפרי, יכול גם לעזור לשפר את האסתטיקה הכללית.

זכרו, לא חשוב היכן תצטלמו אלא מה המסר שתשדרו בתמונה !

 

רגע לפני שאתה זז

השאר פרטים נחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן