צילומי משפחה

צילומי משפחה והכנת אלבום משפחתי זו מזכרת ייחודית גם לכם כמשפחה וגם לילדים שלכם שיגדלו וייזכרו בעוד שנים רבות ברגעים המשפחתיים שחוויתם יחד. חשוב כי צילומי משפחה יהיו ייחודיים ומקוריים, עם סטייל, צבע ואווירה מיוחדת שלא רואים כל יום.

השכרת רכב אספנות קלאסי לצילומים, רכב שהוא ספורטיבי ופתוח יוסיף לצילומי המשפחה שלכם סטייל ואווירה מעולם אחר, כמו בסרטים. תוכלו לחזור אחורה בזמן ותזכו לתמונות וזיכרונות בנוסף לחוויה משפחתית בלתי נשכחת, מצחיקה וחווייתית.

קיים מגוון רחב של צילומי משפחה כמו למשל: משפחה חד הורית, צילומים של מספר דורות במשפחה, צילומי ילדים, צילום זוגי, הורים וילדים, סבים וסבתות, צילומי הריון, צילומי תדמית ועוד. כל אחד ואחד מבני המשפחה מקבל ביטוי בתמונות וגם כולם ביחד, בתוך רכב האספנות, מחוצה לו , לידו ובכל פוזה אחרת שבא לכם.

אתם בוחרים את רכב האספנות המועדף עליכם ויחד אתכם ועם הצלם שלכם נחליט על הלוקיישן המתאים ביותר לצילומים. ניתן לבחור שילוב של יותר מלוקיישן אחד: צילומים בטבע, צילומים בים, בשדה פריחה, ביער, בפרדס, במקום אורבני, ליד קיר גרפיטי, בחוף ים, צילומי שקיעה או בכל מקום אחר שבא לכם. תוכלו להחליף מספר סטים של לבוש כדי לגוון את הצילומים.

כחלק מהשירות שלנו תוכלו לבחור  קישוטים ותוספות לרכב (ללא תוספת תשלום) בהתאם לבחירתכם. בסופו של יום תקבלו גם חוויה משפחתית מיוחדת וגם תזכו לצילומים מקוריים עם סטייל ואווירה כמו בהוליווד.

תזכרו, משפחה לא בוחרים אבל היכן ועם מי להצטלם – כן !

רגע לפני שאתה זז

השאר פרטים נחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן