צילומי חתונה

מזל טוב מאורסים? חתונה זהו אירוע משמעותי מאוד בחיים שלכם ולכן חשוב שהכל יהיה מושלם. מאורסים רבים עסוקים בחיפוש אחר אולם חתונה, צלם חתונה, רכב חתונה ועוד כל מיני אטרקציות מעניינות אך יותר מכל חשוב לזכור כי תמונות החתונה הם הזיכרונות שיישארו לכם לנצח ! אחד הדברים החשובים ביותר בו כדאי לכם להשקיע מחשבה ומקוריות הוא: אלבום חתונה ! צילומי חתונה צריכים להיות ייחודיים, מקוריים ומעניינים ביותר כי זה הדבר שמנציח לעד את הזיכרונות והחוויות שלכם מהיום הגדול שלכם. בעוד שנים רבות לא תזכרו כ"כ מי הגיע לחתונה, מה אכלתם ואילו שירים בדיוק התנגנו ברקע, אך אלבום החתונה הוא זה שיזכיר לכם הכל ואז תראו לילדים ולנכדים שלכם את כל מה שעברתם וחוויתם ביום הזה.

מאורסים מאורסות רבים מחפשים אטרקציות לאירועים – אטרקציות לחתונה שיהיו מעניינות, מקוריות ובמחיר הגון. השכרת רכב חתונה קלאסי, ייחודי ועם הרבה אווירה וסטייל ישדרג לכם באופן משמעותי את הצילומים, התמונות יהיו מעניינות ועם אווירה שלא רואים כל יום ובטח לא אצל כל אחד.

השכרת רכב אספנות קלאסי לצילומי יום החתונה זה בעצם לוקיישן נייד שיכול להגיע לכל מקום שתבחרו ובכל עונה. רכב האספנות יכול לשמש כלוקישיין ורקע למגוון רחב של סגנונות חתונה וצילומים כמו למשל: חתונה בטבע, חתונה קטנה, חתונה על הים, צילומי חתונה בחורף, צילומי חתונה בקיץ צילומים בים, צילומי שקיעה, בשדה פריחה , ליד קשתות אבן עתיקות… השמיים הם הגבול.  

השכרת רכב אספנות לצילומי חתונה יכול לשמש גם למטרות נוספות ומקוריות כמו למשל כשובר מתנה לחתן והכלה, מתנה לכלה, מתנה למאורסים, מתנה לאשה שיש לה הכל…

אנו נלווה אתכם באופן אישי וצמוד לאורך כל הדרך, נדאג לכל פרט ופרט ונוודא שכל הדרישות והחלומות שלכם יתגשמו. כחלק מהשירות תוכלו לבחור (ללא תשלום נוסף) ממגוון רחב של תוספות וקישוטים לרכב כגון: סרטים ופחיות כמו בסרטים, שילוט ממוגנט " just married ", כיתוב ומספור ממוגנט לרכב עם שמות בני הזוג ותאריך האירוע, העמסת תא המטען הפתוח במלא קופסאות מתנה ארוזות בסרטי מתנה, כוסות שמפניה, סרטי משי נקשרות לידיות הרכב ועוד… 

בנוסף לכל אלה, רכב האספנות הקלאסי יכול לשמש כעמדת צילום לאירוע – עמדת צילום מקושטת שאתם והאורחים שלכם תוכלו להצטלם לידה ולקבל מזכרת ייחודית מהאירוע [ראה הרחבה בלשונית "עמדות צילום לאירועים"].

אין ספק שצילומי החתונה שלכם יהיו מושלמים וייחודיים.

זכרו: חתונה זה לא עוד יום אלא זה ה- יום ! אם הזוג המלכותי באנגליה נוהג ברכב אספנות קלאסי וייחודי- גם לכם מגיע !

רגע לפני שאתה זז

השאר פרטים נחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן