טראש

צילום טראש (“trash the dress” ) אלו צילומים משותפים של זוגות מאורסים שיש בהם שילוב של חוויה ייחודית ושונה. להבדיל מצילומי סייב דה דייט הרומנטיים צילומי הטראש אלו צילומים בהם נהוג להשתמש בצבעים וב- שמלות טראש אותן ניתן ללכלך כדי ליצור תמונות צבעוניות יותר.

בני הזוג מתחילים את הצילומים מבלי ללכלך את הבגדים, כמו בצילומי סייב דה דייט ואז באופן הדרגתי הם הורסים ומלכלכים את בגדיהם כדי ליצור תמונות יצירתיות, שונות וצבעוניות יותר.

המטרה ליצור תמונות יצירתיות שיבליטו את החוויה, את השמחה ואת הצחוקים שהיו במהלך הצילומים. אלו צילומים שמביעים הרבה ספונטניות והם הרבה יותר משוחררים וקלילים מצילומים רגילים.

השכרת רכב אספנות קלאסי לצילומי טראש יוסיף לתמונות שלכם אווירה וסטייל מעולם אחר. השילוב של הצבעים והפגמים בבגדים יחד עם מכונית וינטג' כמו בסרטים יוביל ליצירת תמונות משגעות וייחודיות שלא רואים כל יום ולא אצל כל אחד. תוכלו לבחור את התמונה המוצלחת ביותר לצורך שליחת ההזמנה או התזכורת של סייב דה דייט למוזמנים שלכם כדי לעשות להם ספויילר לתאריך האירוע. יש זוגות שבוחרים גם להציג את התמונות הללו על גבי המסך הגדול במהלך האירוע.

צילומי טראש יכולים לשמש גם כמתנה נפלאה לזוג המאורס – מתנה שלא יזכו לקבל מאף אורח ותישאר עמם לנצח !

אנו נלווה אתכם באופן אישי וצמוד החל מרגע בחירת רכב האספנות ועד לסיום הצילומים, נדאג לכל פרט ופרט ונוודא שתקבלו לא רק צילומים, כמו בסרטים, אלא גם חוויה מטריפת חושים.

טראש

רגע לפני שאתה זז

השאר פרטים נחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן