הפקות, קליפ, טלוויזיה, פרסום מוצרי יוקרה

השכרת רכב אספנות קלאסי, ספורטיבי ופתוח לצילומים יכול לשמש להפקות אירועים מכל סוג שהוא: הפקות וידאו, הפקות אופנה, צילומי קליפ , קליפ בת מצווה, קליפ בר מצווה, קליפ חתונה, קליפ מוזיקה, פרסום מוצר יוקרתי או שירות מסוים, צילומי תדמית … בעצם לכל דבר שישדר לצופה מסר של ייחודיות, מקוריות וסטייל.

לאחר בחירת הרכב המועדף עליכם נתאם מול ההפקה/ הצלם שלכם את המיקום המושלם לבחירתכם, נלווה אתכם אישית לאורך כל הדרך ונדאג לכל הפרטים הנדרשים כדי שהצילומים והסרטונים יהיו לא פחות ממושלמים!
התמונות והסרטונים המשלבים ברקע את רכב הוינטג' שבחרתם ישמשו אתכם לשיווק ופרסום העסק או המוצר שלכם. השכרת רכב אספנות קלאסי ויוקרתי יסייע לכם להעביר את המסר התדמיתי שלכם, את היוקרה והסטייל שאתם רוצים להראות ללקוח או לצופה. רכב אספנות ייחודי ויוקרתי יעביר לצופה מסר של ייחודיות, מסר של סטייל ושוני מאחרים, מסר של מקוריות וייחודיות – וזו המטרה !

הזמרת אתי ביטון חוגגת בחודש 6/2022 עם שיר גאווה חדש "נצא בשושו". אתי היא הזמרת המזרחית הראשונה שיצאה מהארון בתקשורת. השיר מלווה בקליפ צבעוני וגאה בשילוב רכב אספנות קלאסי וייחודי של Pic.UP.Moments .

סלון מונא סלון שמלות כלה וערב – הפקת אופנה collection 2023 .

רגע לפני שאתה זז

השאר פרטים נחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן