בוק בת מצווה

בת מצווה 12 הוא היום בו הילדה הגיעה לגיל מצוות, אתם מתרגשים ועוסקים בתכנון והפקת אירוע ייחודי עבורה. אתם מחפשים רעיונות למתנת בת מצווה? מחפשים שמלת בת מצווה, צלם ואולם אירועים? מחפשים אטרקציות לבת מצווה? חשוב לכם שלילדה יהיו תמונות בוק בת מצווה ייחודיות ומקוריות אותן היא תראה בעתיד לחבריה ומשפחתה?

אנו מאמינים שמזכרת בת מצווה צריכה להיות מורכבת משילוב מנצח של: צילומי בוק  + חוויה מיוחדת + ערך מוסף אותו לא ניתן למדוד בכסף או בכמות.

באמצעות השירות שלנו תוכלו להעניק לילדה מתנה לבת מצווה אותה היא לא תשכח לעולם!

בגיל 12 יש לילדה תחביבים שונים או הערצה לקבוצת ספורט כזו או אחרת ולכן רצוי לשלב זאת במסגרת צילום בוק בר מצווה. הילדה אוהבת את מכבי או הפועל? גלישת גלים? בוקרים? חיות? צבעים? היא תוכל לבחור את רכב האספנות האהוב עליה בתוספת קישוטים מותאמים לקונספט הנבחר כגון: בלונים, השם שלה ממוגנט לרכב בצירוף הסיפרה "12" וכו'…

יחד איתכם ועם הצלם שלכם נחליט על הלוקיישן המתאים ביותר לצילומים כמו למשל ב: מגרש ספורט, חוף ים, מקום אורבני, קיר גרפיטי, חורשה ירוקה, חוות סוסים וכו'…  בנוסף, ניתן להחליף גם יותר מסט ביגוד אחד. הילד תזכה לצילומי בוק בת מצווה מטריפים ומקוריים עם הרבה סטייל וייחודיות. את התמונות המיוחדות והמוצלחות ביותר תוכלו להציג ולהקרין על גבי מסך או מקרן באירוע עצמו ואז גם האורחים שלכם יוכלו להתרשם מהחוויה שלה מאותו היום.

בנוסף לתמונות המושלמות והייחודיות שהילדה תקבל במסגרת בוק בת המצווה שלה, חשוב לנו שהיא תזכה גם לחוויה אתגרית וייחודית אותה היא לא תשכח בחיים. כחלק מהשירות שלנו הילדה תקבל גם נסיעה ברכב האספנות הקלאסי (במסלול שיוסכם עליו מראש) בשילוב המוזיקה האהובה עליה.  

ב נ ו ס ף,  חשוב לנו שכלת המצווה תקבל מזכרת שיש בה גם ערך מוסף. כחלק מהפקת בת המצווה חשוב שהילדה תיקח חלק ןתיהיה שותפה בעשיית מעשה טוב עם הרבה משמעות ונתינה! לשם כך, החלטנו ש- 10% מסך התשלום עבור השירות שלנו יועבר כתרומה לאדם נזקק / עמותה/ ילדים עם מוגבלות/ בי"ח או כל גוף אחר שייבחר ע"י הילדה בעצמה !

ישנם הרבה אטרקציות לבת מצווה אך לנו חשוב להעניק לילדה אטרקציה חווייתית, מקורית ועם הרבה משמעות המשלבת:

  1. תמונות בוק בת מצווה ייחודיות, כמו בסרטים.
  2. חוויה אתגרית, מטריפה ובלתי נשכחת: נסיעה ברכב אספנות ספורטיבי ופתוח .
  3. תרומה לקהילה – עשיית מצווה עם ערך מוסף והרבה משמעות מוסרית. 
בנוסף, ניתן להשכיר רכב אספנות כעמדת צילום לאירוע- האורחים יוכלו להצטלם לידו ולקבל מזכרת ייחודית ושונה [ראו הרחבה בלשונית "עמדת צילום לאירועים".
 

ככה חוגגים בת מצווה !!

רגע לפני שאתה זז

השאר פרטים נחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן