בוק בר מצווה

בר מצווה 13 הוא היום בו הילד הגיע לגיל מצוות, אתם מתרגשים ועוסקים בתכנון והפקת אירוע בר המצווה שלו. אתם מחפשים רעיונות למסיבת בר מצווה? מחפשים אטרקציות לאירוע? חשוב לכם שלילד יהיה אלבום בר מצווה ייחודי ומקורי שאותו הוא יראה לחבריו ומשפחתו כשיתבגר? אנו מאמינים שמזכרת בר מצווה צריכה להיות מורכבת משילוב מנצח של: בוק בר מצווה  + חוויה מיוחדת + ערך מוסף אותו לא ניתן למדוד בכסף או בכמות.

באמצעות השירות שלנו תוכלו להעניק לילד מתנה לבר מצווה אותה הוא לא ישכח לעולם!

בגיל 13 יש לילד תחביבים שונים או הערצה לקבוצת ספורט כזו או אחרת ולכן רצוי לשלב זאת במסגרת צילום בוק בר מצווה. הילד אוהב את מכבי או הפועל? את בארסה או ריאל? גלישת גלים? בוקרים? חיות? צבעים? הילד יוכל לבחור את רכב האספנות האהוב עליו בתוספת קישוטים מותאמים לקונספט הנבחר כגון: בלונים, שם הילד ממוגנט לרכב בצירוף הסיפרה "13", דגל/ים וצעיפים של קבוצת הספורט וכו'…

יחד איתכם ועם הצלם שלכם נחליט על הלוקיישן המתאים ביותר לצילומים כמו למשל ב: מגרש ספורט, חוף ים, מקום אורבני, קיר גרפיטי, חורשה ירוקה, חוות סוסים וכו'…  בנוסף, ניתן להחליף גם יותר מסט ביגוד אחד. הילד יזכה לצילומי בר מצווה מטריפים ומקוריים עם הרבה סטייל וייחודיות. את התמונות המיוחדות והמוצלחות ביותר תוכלו להציג ולהקרין על גבי מסך או מקרן באירוע עצמו ואז גם האורחים יוכלו להתרשם מהחוויה של הילד מאותו היום.

בנוסף לתמונות המושלמות והייחודיות שהילד יקבל במסגרת בוק בר המצווה שלו, חשוב לנו שהילד יזכה גם לחוויה אתגרית וייחודית אותה הוא לא ישכח לעולם. כחלק מהשירות שלנו הילד יקבל גם נסיעה ברכב האספנות הקלאסי (במסלול שיוסכם עליו מראש) בשילוב המוזיקה האהובה עליו.  

ב נ ו ס ף,  חשוב לנו שחתן המצווה יקבל מזכרת שיש בה גם ערך מוסף. כחלק מהפקת בר המצווה חשוב שהילד יקח חלק בעשיית מעשה טוב עם הרבה משמעות ונתינה! לשם כך, החלטנו ש- 10% מסך התשלום עבור השירות שלנו יועבר כתרומה לאדם נזקק / עמותה/ ילדים עם מוגבלות/ בי"ח או כל גוף אחר שייבחר ע"י הילד עצמו !

ישנם הרבה אטרקציות לבר מצווה אך לנו חשוב להעניק לילד אטרקציה חווייתית, מקורית ועם הרבה משמעות המשלבת:

  1. תמונות בוק בר מצווה ייחודיות, כמו בסרטים.
  2. חוויה אתגרית, מטריפה ובלתי נשכחת: נסיעה ברכב אספנות ספורטיבי וקלאסי.
  3. תרומה לקהילה – עשיית מצווה עם ערך מוסף והרבה משמעות מוסרית. 
בנוסף, ניתן להשכיר רכב אספנות כעמדת צילום לאירוע- האורחים יוכלו להצטלם לידה ולקבל מזכרת ייחודית ושונה [ראו הרחבה בלשונית "עמדת צילום לאירועים".
 

ככה חוגגים בר מצווה !!

 

רגע לפני שאתה זז

השאר פרטים נחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן