קצת עלינו...

Pic.UP Moments הוא עסק משפחתי העוסק בהשכרת רכבי אספנות קלאסיים לצילומים ואירועים מיוחדים: צילומי חתונה, צילומי טראש, SAVE THE DATE / סייב דה דייט, הצעת נישואים, יום נישואים, אירוסים, בוק בת מצווה, בוק בר מצווה, מסיבת רווקות, עמדת צילום לאירוע , צילום תדמית עסקי, צילומי משפחה, טלוויזיה, צילומים לעסקים, סרטים, קליפים, פרסומות, הפקות אופנה, ימי הולדת, סרטוני תדמית, שיווק ופרסום מוצרי יוקרה, טיול זוגי בצפון, צילומים מיוחדים הכוללים גם חוויית נסיעה ברכב אספנות וגם כ- מתנה ליום האהבה, מתנה לאישה, מתנה לגבר, מתנה לחתונה של חברים טובים או בני משפחה, מתנה לאבא, מתנה ליום נישואים… בעצם לכל אירוע מיוחד ומשמעותי.

השכרת רכב אספנות לצילומים ישדרג לכם את האירוע באופן משמעותי, תזכו גם לצילומים מיוחדים וגם לחוויית נסיעה ברכב האספנות. השירות כולל תוספות וקישוטים לרכב המותאמים לאירוע (כיתוב ומספור ממוגנט לרכב, סרטים ופחיות, בלונים, דגלונים… ועוד).

אז איך הכל התניע ? ביום בהיר אחד נדלק לנו הסוויצ' והחלטנו שאין טעם לחכות עד הפנסיה כדי להגשים את החלום שלנו ורכשנו את רכב האספנות הראשון- MGB אדומה שנת 1970. משם המשכנו בהגשמת החלום ורכשנו את רכב האספנות השני שלנו-  MGA  לבנה שנת 1960. מהר מאוד גילינו שכל הנעה היתה פשוט הנאה !

בשלב זה, החלטנו לשתף גם אתכם בחלום ואז נולד הרעיון להקים את  Pic.UP Moments – רכבי אספנות לצילומים ואירועים מיוחדים. כך גם אתם תוכלו לתעד ולשמור לנצח את הרגעים החשובים של חייכם בצורה ייחודית ובלתי נשכחת. גם לכם מגיעה ההזדמנות להגשים, יחד אתנו, את החלום שלכם !  

אנו גאים בשירות המקצועי והאדיב הניתן ללקוחותינו, ביחס האישי, בדגש על עמידה בלוח הזמנים ובדרישות הלקוחות. לקוחות מרוצים שמשתפים אותנו בחוויה שהם זכו לה באמצעותנו וחוזרים אלינו עם זיכרונות ייחודיים לכל החיים- זהו המפתח להצלחה שלנו ! 

תזכרו, לא זוכרים דברים- זוכרים רגעים !

אז תתחילו להתניע…תקבעו את הלוקיישן לצילומים ואנחנו נגיע לשם עם רכב אספנות קלאסי לבחירתכם כי תמונה אחת לא שווה אלף מילים – היא שווה הרבה יותר ! !

       נתראה בשמחות…

      Pic.Up Moments

            חיה וצחי

 קצת עלינו...

 Pic.UP Moments הוא עסק משפחתי העוסק בהשכרת רכבי אספנות קלאסיים לצילומים ואירועים מיוחדים: צילומי חתונה, צילומי טראש / SAVE THE DATE , יום נישואים, אירוסים, בוק בת מצווה / בר מצווה , מסיבת רווקות, כעמדת צילום מקושטת בגן/אולם (מזכרת מהממת לאורחים), כעמדת צילום מקושטת וממותגת בלוגו וצבעי החברה בכנסים/ מסיבות של העובדים, לצילומי טלוויזיה, סרטים, קליפים ופרסומות, הפקות אופנה מכל סוג שהוא, לימי הולדת, לסרטוני תדמית, שיווק ופרסום מוצרי יוקרה ולטיולים חווייתיים בטבע לאורך מסלולים שונים ובשילוב עצירות לתצפית, פעילות, פיקניק עם כל טוב או רק קפה ומאפ … בעצם לכל אירוע מיוחד ומשמעותי.

השירות כולל חוויית נסיעה ברכב האספנות + קישוטים מותאמים לאירוע כגון: כיתוב ומספור ממוגנט לרכב, סרטים ופחיות, בלונים, דגלונים עם כיתובים מגוונים ועוד  …

אז איך הכל התניע ? ביום בהיר אחד נדלק לנו הסוויצ' והחלטנו שאין טעם לחכות עד הפנסיה כדי להגשים את החלום שלנו ורכשנו את רכב האספנות הראשון MGB אדומה שנת 1970. משם המשכנו בחלום ורכשנו את רכב האספנות השני שלנו MGA  לבנה שנת 1960. מהר מאוד גילינו שכל הנעה היתה פשוט הנאה !

בשלב זה, החלטנו לשתף גם אתכם בחלום ואז נולד הרעיון להקים את  Pic.UP Moments – רכבי אספנות לצילומים ואירועים מיוחדים. כך גם אתם תוכלו לתעד ולשמור לנצח את הרגעים החשובים של חייכם בצורה ייחודית ובלתי נשכחת. גם לכם מגיעה ההזדמנות להגשים, יחד אתנו, את החלום שלכם !  

אנו גאים בשירות המקצועי והאדיב הניתן ללקוחותינו, ביחס האישי, בדגש על עמידה בלוח הזמנים ובדרישות הלקוחות. המטרה שלנו להגשים לכם חלום ולהגיע ליום הצילומים שלכם עם רכבי האספנות שלנו כדי לשדרג את התמונות והזיכרונות שלכם באופן שונה וייחודי מכל השאר, להוסיף להם קלאסה ויוקרה ולתת לכם להנות מחוויה בלתי רגילה.

תזכרו, לא זוכרים דברים- זוכרים רגעים !

לקוחות מרוצים שמשתפים אותנו בחוויה שהם זכו לה באמצעותנו ושחוזרים אלינו עם זיכרונות ייחודיים לכל החיים- זהו המפתח להצלחה שלנו !

 תמונה אחת לא שווה אלף מילים- היא שווה הרבה יותר !

אז תתחילו להניע…תקבעו את הלוקיישיין ואנחנו נגיע לשם עם רכב האספנות שבחרתם.

נתראה בשמחות…

 

 Pic.Up Moments

            צחי וחיה

תמונות באוירה אחרת

רגעים קטנים של אושר

סטייל בטעם של פעם

מבחן התוצאה וניסיון מוכח בשטח

רגע לפני שאתה זז

השאר פרטים נחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן